עמוד חברה בלינקדאין- מה הספור בכלל?

נושא: ארגונים גיוס לינקדאין פורסם בתאריך: 5 בדצמבר 2010 מאת: גילה גדעון
תגיות: , ,

"עמוד חברה" בלינקדאין, זירת העסקים הגדולה ביותר בעולם, מאפשר לך להציג את מיתוג החברה, מוצריה ותרבות ארגונית. עמוד חברה עדכני ומפורט הכולל תמונות, וידאו ותוכן מפורט כמו אומר: "אני פתוח לעסקים". בנוסף, זו דרך נהדרת לפתוח צוהר ולהראות את הצד האנושי בחברה, הצצה אל האנשים העובדים בה כולל יצירת חיבור בין האנשים בחברה למוצרים אותם הם מיצגים.

עמוד חברה-לינקדאין

עמוד חברה - לינקדאין


מדוע כדאי עמוד חברה בלינקדאין

עמוד חברה מאפשר להציג לכל העולם בצורה עסקית אפקטיבית את:
מיתוג חברה (company brand ) מיתוג משאבי אנוש (,( HR Brandמיתוג מוצר (product brand)

עמוד חברה מאפשר לקשר את דפי המוצר של החברה עם פרופילי עובדים מוגדרים מראש (לדוגמא אנשי המכירות של המוצר) ולהופכם שגרירים של החברה והמוצר. כמו כן, ניתן להציג המלצות של לקוחות בתוך דפי המוצר ועוד.

חשוב מכלעמוד חברה בלינקדאין מאונדקס על ידי גוגל כך שניתן להגיע אליו גם באמצעות חיפוש בגוגל.

מבנה עמוד חברה

עמוד חברה בנוי מארבע טאבים :

 1. Overview– דף הכניסה. כולל טקסט המציג את החברה, הצגת אנשי הקשר של קורא הדף העובדים בחברה בדרגות קרבה אליו מ 1-3. פוסטים אחרונים בבלוג החברה וציוציה בטוויטר, תקציר פרטי התקשרות עם החברה. בצד ימין נמצא קישור לסטטיסטיקות על החברה הנשלפות מפרופילי העובדים ונתונים ציבוריים המתפרסמים על החברה.
 2. Careers– המקום הטוב ביותר ליישם מדיניות HR Branding, הראו לעובדים פוטנציאלים את תרבות החברה ומה יש לה להציע. פרסום משרה ופיטצ'רים נוספים בטאב זה הינם בתשלום. עלות פרסום משרה נכון למןעד כתיבת הפוסט הוא 95$. עמוד זה ניתן בנוסף,לעריכה ויזואלית.

  פרסום משרות בעמוד חברה בלינקדאין

  פרסום משרות בעמוד חברה בלינקדאין

 3. Products & Services– מאפשר הצגת מוצרים או שרותים. ניתן לשלב בדפים:באנרים, וידאו וקישור לנציגי חברה שפרופילהם נוכחים בלינקדאין uיוכלו להעניק שרות/ טיפול/ מידע נוסף למוצר. ניתן לכוון את העמוד לקהל יעד מוגדר ואף לעשות לו פרסום בלינקדאין.
 4. Analytics– מציג את מספר הצופים בעמוד החברה בחלוקה לפי התעשיות מהן הם מגיעים. בנוסף, מראה את הגידול במספר העוקבים אחר פרופיל החברה בהשוואה לחברות באותה תעשייה. דף זה נראה לאדמיניסטרטור הדף בלבד.
דוגמא לעמוד חברה בלינקדאין - פלייטק

דוגמא לעמוד חברה בלינקדאין - פלייטק

10 דברים שכדאי לדעת בעת בניית עמוד חברה:

 1. הקמה ועריכת פרופיל חברה מורשית רק על ידי משתמש בעל כתובת מייל עם דומיין החברה רשומה בחשבונו (תחת account -"Email Addresses")
 2. בכדי לקבל הרשאה להקמה או עריכת פרופיל יש לעבור תהליך אשרור מייל מול לינקדאין במהלכו ישלח מייל לתיבת הדואר בחברה ויש לאשרו על ידי לחיצה על לינק אבטחה המוביל חזרה לאתר.
 3. מקים/ עורך פרופיל חייב להיות עובד חברה אשר בפרופילו האישי מופיע תחת Experience שהוא עובד החברה כעת.
 4. שם החברה– תכננו מראש מה ירשם ב"שם החברה" (אנגלית/ עברית/ מילות מפתח/ שם מלא או קצר). נכון למועד כתיבת הפוסט עריכה חוזרת של שם החברה תתאפשר רק על ידי משלוח בקשה אישית לשרות הלקוחות של לינקדאין עם נימוק מתאים.
 5. שדה שם חברה יכול לכלול מקסימום 100 תווים.
 6. שדה תאור חברה / פרופיל יכול לכלול בין מינימום של 200 תווים למקסימום של 2000 תווים.
 7. Specialties תחת תיאור החברה חשובים ביותר מאחר והם מהווים מילות מפתח למנועי החיפוש. הם יכולים לכלול עד 256 תווים. המערכת קולטת עד 10 שדות מילות מפתח.
 8. דומיין החברה יכול לכלול עד 256 תווים.
 9. אדמיניסטרטורים לעמוד– ניתן לאפשר לכל מי שנושא בחשבון הלינקדאין שלו מייל עם דומיין חברה מאושרר להיות אדמיניסטרטור או להגביל זאת על ידי הקצאה מראש של אדמיניסטרטורים. כעקרון, אדמיניסטרטור חייב להיות רשום כעובד חברה בפרופילו וכן בעל כתובת מייל של החברה מאושררת על ידי המערכת. כרגע יש פירצה ובאג קטן בנושא. כאשר אתם מקצים אדמינסטרטור לעמוד לראשונה, המערכת יכולה להעיף אתכם כמנהלי העמוד ולהשאיר רק את זה שהקצאתם. שימו לב.

  הקצאת אדמיניסטרטור לעמוד חברה-לינקדאין

  הקצאת אדמיניסטרטור לעמוד חברה-לינקדאין

 10. Followers– לחברה יכולים להיות "עוקבים". משמעותו של "עוקב" היא שהוא מקבל עדכון בכל פעם שדבר מה מתעדכן בעמוד החברה. בכדגי להגביר את ה"נפיצות". "ויראליות" של העמוד אתם יכולים להטביע כפתור באתרכם שלחיצה עליו תוביל אנשים לפרופיל הלינקדאין שלכם. כל מה שאתם זקוקים הוא שורת קוד אחת והיא מופיע בתוך הפרופיל.
  "Followers" - כפתור "עקוב אחרי" לעמוד חברה- לינקדאין

  "Followers" - כפתור "עקוב אחרי" לעמוד חברה- לינקדאין

  אז, האם כבר פתחתם עמוד חברה בלינקדאין? אם יש שאלות , אשמח לענות.

  הרשמו לעדכונים לקבלת הפוסט הבא בנושא "עמוד חברה" בלינקדאין….

  ואם אהבתם..אל תשכחו לשתף את החברים בכפתורים למטה או למעלה. חנוכה שמח.

קבלו הצעה כעת להדרכות ארגוניות והדרכות מנהלים לשימוש בלינקדאין לקדום העסק

אהבת את הפוסט הזה ? יתכן ותאהב גם את:

תגובות (3)

 

 1. […] עמוד חברה מורכב ביסודו מארבעה טאבים : […]

יש לך מה להגיד? הגב לפוסט

קטגוריות