""לייק" של פייסבוק יוצר זן אתרים חדש ברשת"

"לייק" של פייסבוק יוצר זן אתרים חדש ברשת

אם חשבתם שחגיגת ה "לייק" של פייסבוק תדעך בקרוב, טעות בידכם. נראה שאנו רק מתחילים לראות את קצהו של קרחון ענק שעליו התבשרנו בכנס F8 של פייסבוק. הנה, כפתור ה "לייק" מתפשט ברשת וכבר מגדל על גבו "תוצרים" חדשים. תוצר שכזה הוא זן חדש של אתרים שכל מהותם היא לשבת על זרם המידע שמגיע מכל הרשת אל פלטפורמת פייסבוק…

[ לקריאת הפוסט ]

"ניו מדיה שייכת לנשים"

ניו מדיה שייכת לנשים

צפה ועולה המודעות לאלמנט הנשי ברשת. מתחילים להצטבר מחקרים וסקרים המעידים שהנוכחות הנשית ברחבי העולם הדיגיטאלי היא רבה יותר וטובה יותר ולא ניתן להתכחש לכוחה. מתחילים להבין שהנשים הן הקהל הצרכני העיקרי, הן הקהל המניע את הגלגלים ברשת. השוק הנשי בארה"ב נאמד במינימום של 2 טרליון דולרים. שהרי: האישה אננה רוכשת רק עבור עצמה, היא הרוכשת או אפילו המחליטה הבלעדית גם עבור ילדיה ויש לה השפעה חזקה ולעיתים וטו על הרכישות המשפחתיות כולל מה הגבר ילבש ואיזה בושם יזליף על עצמו (שיעמדו הבודדים שחושבים אחרת…)

[ לקריאת הפוסט ]

עמוד או קבוצה בפייסבוק –שאלת מליון דולר

עמוד או קבוצה בפייסבוק –שאלת מליון דולר

מה כדאי לפתוח בפייסבוק "עמוד" או "קבוצה"? שאלה החוזרת שוב ושוב. לעמוד וקבוצה מראה זהה, בשניהם ניתן לאסוף חברים ובשניהם אפשר לרשום הודעות על הלוח….אז מה שונה?

[ לקריאת הפוסט ]

יחסי ציבור או פרויקט המקדים את עצמו בממסד פרימיטיבי של פתקים

יחסי ציבור או פרויקט המקדים את עצמו בממסד פרימיטיבי של פתקים

*הפוסט הבא נכתב כמענה לתגובות עמיתי למקצוע על הכתבה במגזין גלובס "הממשלה מגייסת מנהל פרוייקט ניו-מדיה ל"ממשלה שלי"
עם קריאת מסמך "קול קורא" אשר פרסם השר איתן בבלוג שלו חייכתי קלות. חייכתי אך לא מהסיבות שעמיתי השונים ציינו כאן לפני. חייכתי בגלל שבניגוד לעמיתי הבנתי מה שעדיין לא רואה הציבור. ממשלת ישראל הבינה את המסר. היא הבינה והיא פועלת ליישום כלי תקשורת של ממשל חדשני.

[ לקריאת הפוסט ]

תוכן- לא רק

תוכן- לא רק "מה" אלא גם "איך"

אלו בניכם הנכנסים אל תוך ה"מדיה החברתית" קרוב לוודאי כבר שמעו, תוכן הוא דבר מרכזי בפעילות ברשת. אך, האם ידעתם כי חשוב גם "איך" כותבים תוכן? עסק הרוצה לייצר ניראות ברשת צריך לנצל את הפלטפורמה הניתנת לו עד למקסימום. על מנת למשוך קהל לקריאה ובכדי למקדו באתר שלכם אתם צריכים לדעת איך כותבים לקהל ברשת.

[ לקריאת הפוסט ]

קטגוריות