אודות

ברוכים הבאים.הדרכת לינקדאין עם גילה גדעון

שמי גילה. גילה גדעון. 

אהבה רבה להדרכה, והתשוקה לראות את הניצוץ בעיניים שלכם, הם אלו שדוחפים אותי כל פעם מחדש קדימה. אני כאן בכדי לעזור לכם, אנשי העסקים, להגדיל את התוצאות העסקיות והנראות שלכם ברשת, מהר יותר ובעלות נמוכה.

 

מדוע דווקא אני מכל המומחים ברשת?

העסק שלכם שונה מאחרים. יש לכם צרכים מיוחדים וחשוב להכיר את התחום בו אתם פועלים. אתם מחפשים עכשיו בגוגל תשובה, ומקווים למצוא "מומחה" שיבין אתכם, שיקלוט בדיוק מה אתם צריכים, למה אתם מתכוונים.

אז למה דווקא אני?

דווקא אני,  כי אני מגיעה ממש מהשטח. עבדתי עשרות שנים בארגונים קטנים וגדולים , גלובאליים ומקומיים. עסקתי במגוון תפקידי שיווק, מכירה וגיוס עובדים בהייטק. עבדתי עם מנהלים ומנכ"לי חברות בארץ ובחו"ל.  הכי חשוב מבחינתכם הוא שראיתי ארגונים מבפנים. אני יודעת איך ארגון נושם, עובד. מבינה את הצרכים, הקשיים והדרישות.
אני מבינה אתכם.

כל מה שאני מלמדת, יועצת או כותבת עשיתי קודם כל בעצמי. אם אני מלמדת על "גיוס ברשת" זה בגלל שבאמת גייסתי ברשת כמנהלת גיוס בסטרטאפים או ביצעתי פרויקטי גיוס והד-הנטינג. כשאני מלמדת "פיתוח עסקי עם לינקדאין" זה בגלל שעשיתי זאת מאז 2005. אם אני מרצה על שיווק באינטרנט זה כולל את הכשרתי ל"מסחר אלקטרוני" ב"מכון היצוא" ועבודה בפועל עם יצואנים קטנים.
אתם מקבלים ידע שהוא ניסיון אמיתי.

 

הדרך ארוכה היא ורבה, רבה

 

"יש דרך קצרה שהיא ארוכה, ויש דרך ארוכה שהיא קצרה." ~ תלמוד בבלי, ערובין נ"ג ב'

אני כבר הייתי שם בשבילכם. החזון האישי שלי הוא לתת לכם את הדרך הקצרה, יעילה ,בדוקה ופחות יקרה.

 

ב 2008 ארזתי את הידע והניסיון, ויצאתי לדרך עצמאית בה אני עוזרת כל פעם למנהל או ארגון להשיג יותר. זכיתי להדריך ולהנחות ארגונים כמו: משרד החוץ, IBI בית השקעות, IFOREX, בניני האומה, פרסום גולדפינגר, פרסום 2TAKE , עמותת "קו משווה", אולג'ובס, בינת תקשורת, בינת-סמך, המכללה למנהל, ה"אקדמית תל אביב-יפו" אוניברסיטת בר אילן, אוניברסיטת תל אביב, מכון היצוא, מכללת בראודה. הדרכתי קבוצות של 20 איש ועד הרצאות מול מאות נוכחים.

בשנת 2010 הקמתי בשיתוף עם חברת NDI , את הקורס המקיף והראשון בארץ ל"ניהול מדיה חברתית" אליו הבאתי את טובי המרצים מהשטח. קורס שהיה הבסיס להקמתה ברבות הימים של "המכללה לניו-מדיה".

מנהל שכיר, פרילנסר, חברה , מכללה או אוניברסיטה , אין הדרכה או הרצאה שאני עושה דומה לקודמתה. כל אחת מלווה בשיחת אפיון מקדימה. כי חשוב לי שאתם תקבלו בסוף את התוצאה שחיפשתם מההתחלה.

מנהלת שיווק של מכללה מוכרת אמרה עלי:

"גילה העבירה הרצאה…לסגל האקדמי של המכללה…ההישג הכי חשוב-עשרים נשארו עד לרגע האחרון בסדנא ונשיא המכללה פתח לינקדאין…מה צריך יותר מזה?"

הדרכה הרצאה לגיוס ברשת פיתוח עיסקי לינקדאין

 

נושאים עליהם תוכלו לקבל הדרכה/ הרצאה:

גיוס ברשתות חברתיות
לינקדאין לפיתוח עסקי ומיתוג אישי
Pinterest לאמנים ומעצבים
פייסבוק למתחילים
חיפוש עבודה ברשתות חברתיות
ניהול קריירה ומיתוג אישי ברשת
ועוד…

מה עכשיו?

צעד ראשון – ספרו לי מה אתם צריכים

כאן למטה מחכה לכם טופס, מבטיחה- הוא לא נושך

מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

ARROW

תודה על ביקורך בבלוג "מדיה חברתית בעסקים" של אפקטיבה.
נשמח לסייע במידע נוסף. ניתן למלא פרטים כאן בדף ונשיב לך בהקדם.

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

מספר טלפון

נושא

ההודעה שלך

נייד: 050-2338770 * פקס 077-7833137 * info@effectiva.co.il * רמת גן

קטגוריות