מי מתאים להיות אדמיניסטרטור בעמוד חברה בלינקדאין

נושא: ארגונים לינקדאין פורסם בתאריך: 20 באפריל 2011 מאת: גילה גדעון
תגיות: , , , ,

לאחרונה נתקלתי בשני מקרים של חברות שלא עמדו ב"תנאי" לינקדאין לפתיחת עמוד חברה. בשתי החברות הדומיין של המייל אינו זהה לדומיין של אתר החברה. כל חברה עם הסיבות הארגוניות או ההסטוריות שלה. לדוגמא:

דומיין החברה הוא: www.domain.com

אך כתובות המייל של החברה הם user@domain.co.il

לאור השאלות, מצאתי לנכון להעלות סכום של המידע לחברות הנתקלות בנושא.

בעת יצירת עמוד חברה בלינקדאין, תדרשו להשתמש בכתובת דואר אלקטרוני השייכת לחברה שעבורה נפתח העמוד. חשוב לזכור שעבור דומיין מוגדר (כתובת אתר החברה) ניתן לבנות עמוד פרופיל אחד בלבד, מכאן גם ששני עמודים לא יוכל להתייחס לאותו דומיין.  בעבור מערכת הלינקדאין הדומיין הוא סמן הייחודיות של החברה ומשמש כמנגנון בקרה והגנה על העמוד מכניסה לא רצויה.
המידע הכלול בדף החברה משקף את תדמית החברה, לכן חשוב שרק עובדי חברה נוכחיים יוגדרו כ "מורשים" לערוך דף החברה דהיינו: אדמיניסטרטורים.

הוספת עמוד חברה בלינקדאין

הוספת עמוד חברה בלינקדאין

כ"עובד נוכחי" בעבור מערכת הלינקדאין יחשב בעל כרטיס אשר:

 1. בהגדרות הפרופיל שלו מופיעה כתובת דואר אלקטרוני מאושרת של החברה. ( לעריכת כתובת הדואר האלקטרוני יש לגשת ל-  Settings > Email Addresses )
 2. בעל הפרופיל מחזיק ב"תפקיד" בחברה המדוברת  דהיינו: שם החברה צריך להופיע תחת experience .
 3. הפרופיל מקושר תחת experience לחברה הנכונה ולא (לדוגמא) לחברה אחרת בעלת שם דומה.
 4. זה הקובע את האדמיניסטרטורים צריך להיות מקושר אליהם בלינקדאין בקרבה ראשונה.

כאשר תנאים אלו בוססו האדמיניסטרטור יראה כפתור   "Edit" על דף החברה.

כפתור  "Edit" אינו מופיע

אם כפתור  "Edit" אינו מופיע על דף החברה יש לבצע את הבדיקה הבאה:
וודא שאכן הפרופיל קשור עם החברה הנכונה. גש לתפריט "Profile" ומשם  "View Profile".  בדוק שאכן מופיע אייקון של פרופיל חברה הנכונה ליד שם החברה באזור " experience" בפרופיל.  ודא כי שם החברה אכן מוביל בעת לחיצה אל עמוד החברה הרלוונטי.

אם אייקון דף חברה אינו מופיע לצד שם החברה באזור " experience"  בפרופיל:

 1. לחץ על " Profile " בחלק העליון של דף הבית. ומשם ל- "Edit My Profile"
 2. לחץ על " Edit " ליד המשרה הממופה באופן שגוי.  . לחץ "Change Company" ליד השדה "Company Name"  והתחל להקליד את שם החברה שלך.
 3. מתוך רשימת הגלילה שתיפתח לך בחר את שם החברה הנכון. אם החברה שלך לא מופיע ברשימה, לחץ על העכבר מחוץ לשדה שם החברה .לחיצה נוספת על העכבר בשדה החברה שוב תאפשר להקליד את שם החברה ולאחר מכן להכניס את אתר החברה והתעשייה.
 4. לחץ "Update".

  עמוד חברה בלינקדאין- דומיין האתר והמייל צריכים להיות זהים

דומיין הדואר האלקטרוני הוא הכלי המשמש את לינקדאין בכדי לאמת את "כשרותם" של אחרים לערוך את דף החברה שלהם. מכאן שהדומיין  נדרש כדי ליצור עמוד החברה.

אם לחברה  אין דומיין משלה ודואר אלקטרוני המשויך לו היא לא תוכל להקים פרופיל חברה. כמו-כן, לא ניתן להשתמש בשרותי דואר ברשת כגון  yahoo.com, gmail.com,לצורך הקמת פרופיל חברה.

הקצעת אדמיניסטרטורים נוספים לעמוד חברה

יש לשים לב שכל עוד לא נקבעו אדמיניסטרטורים לעמוד החברה, כל עובד בעל כתובת מייל מאושרת עם דומיין החברה , ומשוייך לחברה בפרופיל, יכול להיכנס לפרופיל ולעורכו.

בכדי לוודא שרק עובדים מסוימים יוכלו לערוך את עמוד החברה שלך, קבע אדמיניסטרטורים. אדמיניסטרטורים צריכים לעמוד בתנאים אשר צויינו מעלה.

בכדי להגדיר רשימה של אדמיניסטרטורים:

 1. לחץ על Companies בחלק העליון של דף הבית וחפש את שם החברה. בדף תוצאות החיפוש, לחץ על שם החברה.
 2. לחץ על לחצן " Edit " בפינה הימנית העליונה של הטאב Overview
 3. בחר  Designated users only מבין שתי האופציות המוצעות בדף.
  הזן את שמות מנהלי החברה ואל תשכח להוסיף את שלך כמנהל אחרת תחסם יכולתך לערוך את העמוד.

אתם מוזמנים להוסיף שאלותיכם בתגובות מטה.

לבניית עמוד חברה בלינקדאין צרו עימנו קשר כעת

אהבת את הפוסט הזה ? יתכן ותאהב גם את:

 • איך לפתוח עמוד חברה בלינקדאין – מדריך השרדות עמוד חברה בלינקדאין הוא המצג השיווקי האופטימלי לחברה. בין יתרונותיו הגדולים: הוא ניתן בחינם והוא נקרא על ידי גוגל ומופיע בדף תוצאות ראשון. בואו נראה מה המרכים הבסיסים להכנת העמוד. […]
 • לינקדאין ושימושיו בחברות-הרצאה כנס מרקום מאי 2011 בחודש מאי 2011 נערך כנס מרקום על ידי פורטל marcom mall במסגרת הכנס נתתי הרצאה של חצי שעה על תרומתו של לינקדאין לארגונים ביחוד […]
 • סטטוס בעמוד חברה בלינקדאין לינקדאין ממשיכה ומשפרת את עמוד החברה. כעת נוספה האפשרות לעדכן סטטוס בעמוד חברה ממש כשם שאנו מעדכנים סטטוס בפרופיל […]
 • איך "עושים את זה" בלינקדאין ב-2009 אנשי העסקים בישראל התעוררו להכרה באפקטיביות הפעילות בלינקדאין. אנשי ההיטק הישראלים כבר נמצאים שם מזמן. כבר ב-2004 ראשונים בינהם גילו את האימפקט של רשת חברתית זו למינוף החשיפה שלהם […]
 • חיפוש עבודה באמצעות "מדיה חברתית"- מבוא פוסט זה הינו תקציר הרצאה אשר העברתי בפני ארגון "גבהים". "גבהים" מסייע לעולם חדשים בעלי תחומי התמקצעות שונים להשתלב בתעשייה הישראלית תוך ניצול תחום התמחותם . ההרצאה והפוסט מסבירים כיצד […]

תגובות (2)

 

 1. אריק הגיב:

  שלום
  לחברת סליל המנוע אין כתובת דוא"ל הנושא את שם הדומיין, אלה עושה שימוש בשרותי Gmail.
  פניתי לתמיכה בלינקדין, תקופה ארוכה כלל לא ענו ולאחר מכן נתנו תשובה לא לעיניין.
  האם ידועה לך על דרך לאפשר/לעקוף את הבעיה פרט לרכוש כתובת דוא"ל עם שם הדומיין.

  תודה
  אריק

  • אריק בוקר טוב, זו שאלה שחרשתי בה רבות. לצערי אין דרך ליצור עמוד חברה ללא דומיין חברה מייצג. היו לי מספר לקוחות עם נושא זהה. לינקדאין קבעה זאת כדרך להתמודד עם "ספאם" מיותר. ההנחה היא כנראה שלחברה מן המניין מן הסתם יהיה גם שרות דואר. אומר לך דבר אחר, אם מסתכלים באספקט המיתוגי, כדאי לחברה להחזיק כתובת דואר הנושאת את דומיין החברה. עלות שרות דואר של תיבה אחת אינו גבוהה ואפשר להפנותו אל כתובת המייל של ג'ימיל וכך חייכם ימשיכו כאילו דבר לא נשתנה :-)
   בהצלחה.
   גילה

יש לך מה להגיד? הגב לפוסט

קטגוריות