כל התוכן שבעולם באפליקצית PULSE החדשה של לינקדאין

נושא: לינקדאין פרסום ושיווק תוכן פורסם בתאריך: 21 בנובמבר 2013 מאת: גילה גדעון
תגיות: , , , ,

במאבק בין הרשתות החברתיות אמנם פייסבוק נשארת ענקית המאפילה מעל כולם אך בתחום העסקי היא עדיין במאבק הורדת ידיים מול הקולגה המובהקת שהיא לינקדאין. להוסיף אש למדורה לינקדאין יוצאת השנה בחידוש שמעניק לה ערך מוסף שלא יסולא בפז. לינקדאין הופכת ספקית תוכן. בעולם בו לא ניתן להתקיים ללא תוכן, עולם בו תוכן מניע את גלגלי השיווק (content Marketing) ,

לינקדאין נותנת נוק אוט אדיר לפייסבוק. היא מספקת ערוצי תוכן אינסופיים לחבריה ללמידה, השראה ושיתוף. זו גבר לא רק רשת חברתית.

linkedin Today  שהכרנו בעבר, המגזין הצבעוני אשר ישב תחת תפריט more בסרגל העליון, זה שרבים כלל לא השתמשו בו (בייחוד בארץ) הפך לערוץ תוכן מפותח המגיש אגרגציה מאתגרת של תכנים הנכתבים על ידי מנהיגים ידועים בעולם כולו. דמויות מובילות מעולם העסקים והתקשורת ותכנים הנשאבים מבלוגים מובילים ואתרי תוכן וחדשות. הכל באפליקציה בכף ידכם. מה נדרש מכם בעצם? להיכנס ולסמן את ערוצי התוכן שמעניינים אתכם ו…זמן.PULSE אפליקציית התוכן הייחודית שהשיקה לינקדאין השבוע היא אפליקציה עצמאית הנפרדת מאפליקצית לינקדאין בנייד. האפליקציה, הניתנת להורדה מהאפ-סטור, מציגה בפניכם עמודי מגזין צבעוניים  הבנויים ערוצים-ערוצים. יכולות שיתוף התוכן שלה עם רשתות אחרות גבוהות והיא מאפשרת שמירת תוכן בצד לקריאה מאוחרת (read later services)  בה אתם אולי משתמשים (דוגמת evernote) . ניתן אף לבצע פעולת חיפוש בכל מאגר הידע האדיר המוגש לכם.

כמות ערוצי המידע באפליקציה היא כה עצומה,  כל שנותר לי עכשיו זה לשבת בפינה בחושך ולבכות על הזמן שלעולם לא יהיה לי לקרוא את כל החומר שתכננתי להגיע אליו "מאוחר יותר" . בעולם מתקדם זה נועדנו להעביר יומנו בתחושת החמצה מתמדת של חוסר הספק. האפליקציה גרמה לי להישבע שכל שנייה בה אני מחכה לילדתי מחוץ לחוג כינור וכל שניה בתור לרופא שיניים אעביר בקריאה שוקקת באפליקצית הנייד. אוכל בהחלט לומר שאפליקציית PULSE מתחרה אצלי על הקטגוריה בה שלטה google reader  הזכורה לטוב.

אז, איפה תופסת אתכם PULSE אפליקצית התוכן של לינקדאין? צריכים אותה? מיותר לכם?

אהבת את הפוסט הזה ? יתכן ותאהב גם את:

יש לך מה להגיד? הגב לפוסט