טוויטר ולינקדאין- מחזקים את הקשר העיסקי

נושא: טוויטר לינקדאין פורסם בתאריך: 27 במאי 2010 מאת: גילה גדעון
תגיות: , , , , ,

לפריקית לינקדאין שכמוני החידוש שאספר לכם בפוסט זה הוא בגדר אקסטזה (נו, טוב, כל אחד והדברים שמרגשים אותו). פעמים רבות אני נדרשת לשאלת הקישוריות בין פלטפורמות מדיה חברתית שונות. אף אחד מאיתנו , שגם צריך לעבוד, לא יכול לכלות את יומו בעדכוני הרשתות השונות בהן הוא חבר, הלוך ושוב. נכון , הומצאו כלים כאלו ואחרים המסייעים לנו לרכז עדכוני רשתות מתוך פלטפורמה אחת (לדוגמת Hootsuit), אך עדיין אני מתרגשת מהחידוש שאספר לכם כאן.

טוויטר בסנכרון מלא עם לינקדאיןלינקדאין מאפשרת לנו כבר מאז נובמבר 2009 לסנכרן הודעות סטטוס עם חשבון הטוויטר שלנו. אני מזכירה למי שעדיין לא מכיר או התנסה, שניתן לחבר את חשבון הלינקדאין שלנו לאפליקציות שונות המעניקות עוצמה עסקית נוספת לנוכחות שלנו בלינקדאין. בין האפליקציות נמצא : אפשרות חיבור הפרופיל לבלוג/אתר שלנו בוורדפרס, אפליקצית קביעת אירועים וזימון אורחים, אפליקצית slideshare להצגת מצגות עסקיות של העסק, אפליקצית סקרים ועוד. אפליקצית טוויטר איפשרה לנו לעדכן סטטוס בתוך לינקדאין ולבחור שאותו הסטטוס יתעדכן מיידית גם בחשבון הטוויטר שלנו.

כעת לינקדאין לוקח אותנו צעד נוסף קדימה ומציע לנו במסגרת אפליקציית tweets:

 1. ביצוע סנכרון בין אנשי הקשר שלנו בלינקדאין לבין אנשי הקשר שלנו בטוויטר. באמצעות סנכרון זה אנו יכולים לגלות לדוגמא, אנשי קשר שיש לנו בלינקדאין שעדיין אינם מחוברים אלינו בטוויטר.
 2. נוכל לפרסם עדכונים בטוויטר והם יעודכנו אוטומטית בזמן אמיתי בלינקדאין. אפשרות זו היא בחירה. תוכלו להחליט באופן גורף שכל העדכונים בטוויטר יועברו ללינקדאין או, רק אלו אשר תרשמו בהם #in יועברו ללינקדאין. כלומר השליטה בידכם.
 3. אתם יכולים כעת לשמור את אנשי הקשר שלכם בלינקדאין כ"רשימה" / list  של טוויטר כך שתוכלו לסנן ולצפות רק בעדכונים של חברים אלו מתוך כל חבריכם בטוויטר.
"רשימה" של אנשי קשר שלך מלינקדאין בטוויטר

"רשימה" של אנשי קשר שלך מלינקדאין בטוויטר

הערות לעניין סינכרון טוויטר-לינקדאין למאבדים את דרכם:

 1. לא יודעים איך מוסיפים את טוויטר לחשבון שלכם? גשו לעריכת פרופיל ותמצאו זאת בחלקו העליון של הפרופיל.
 2. הדרך בה מוצא לינקדאין את המידע לסנכרון היא דרך פרופילי חברים אשר עדכנו בפרופיל את חשבון הטוויטר שלהם. אלו שפרופילם אננו מעודכן לא יעלו בתוצאות. אז נא לחזור לסעיף קודם ולעדכן.
 3. חברים שחשבון לינקדאין שלהם אננו מוגדר כ" public" לא יוכלו לבצע שיתוף מלא בין הפלטפורמות. על מנת לשנות הגדרה גשו ל- Settings צד ימין למעלה בחשבון שלכם.
 4. בכדי להגיע לאפליקציית tweets גשו ל- more בסרגל העליון.
 5. מידע נוסף בנושא טוויטר-לינקדאין תמצאו במרכז ההדרכה של לינקדאין (לא ידעתם שיש כזה?)


זהו,

התחברו עכשיו לאפליקציית tweets בלינקדאין (אני אפילו לא חושבת על האפשרות שעדיין אין לכם עדיין חשבון לינקדאין או טוויטר…)

ואם עדיין אינכם רשומים כאן אצלי ל עדכונים שוטפים, למה אתם מחכים?

אהבת את הפוסט הזה ? יתכן ותאהב גם את:

תגובות (2)

 

 1. מאת ענת:

  היי גילה,
  כנראה פיספסתי משהו בהסבר שלך…
  נכנסתי לאפליקציה בלינקדאין ולא גיליתי שם יכולות שאין לי כבר ממילא ב hootsuite למשל (למעט באמת היכולת לקשר בין החברים לעוקבים).
  אז כרגע נראה לי שבשביל פעם בכמה זמן להכנס ולהתעדכן מי ומי פתח מחברי חשבון בטוויטר ולבחור אם לעקוב אחריו גם בטוויטר האפליקציה בהחלט מספקת. אבל לעבודה יומיומית היא בהחלט לא מחליפה את הוטסוויט.
  או שפספסתי כאן משהו בגדול…
  תודה,
  ענת

 2. ענת, תודה על התגובה , בהחלט לא פיספסת כאן משהו גדול.
  נקודת המבט בעצם שונה. כמו שציינתי בפיסקה ראשונה, אכן יש את hootsuite שיכולה לסייע בניהול חשבונות בפלטפורמות שונות ואכן, את יכולה משם לשלוח הודעה שתופץ לכל הפלטפורמות ולקרוא הודעות מתוך כל פלטפורמה. התוספת שמציעה כעת האפליקציה tweets, ושאני מאד אהבתי זה היכולת לסנכרן בין החברים בחשבונות. הסנכרון מקנה מוטת שליטה רחבה יותר.את מייצרת חשיפה ליותר אנשים. במצב בו את עם hootsuite יש לך חברים בכל מקום שמכירים את הפן שלך בפלטפורמה הספציפית עכשיו את יכולה להביא אנשים מפלטפורמה לפלטפורמה. את יכולה להכיר לאנשים שלך בלינקדאין את הפן הטוויטרי שלך?
  יתכן מאד שלמי שנוהג להשתמש ב-hootsuite החידוש אינו מרקיע שחקים…זו שאלה של טקטיקה, דרך פעולה. סופ"ש מקסים.גילה

יש לך מה להגיד? הגב לפוסט