"השינוי החדש בניוז פיד של פייסבוק "

השינוי החדש בניוז פיד של פייסבוק

פייסבוק טוענת מבדיקות שערכה, שהחדשות שהכי מעניינות אותנו הן הודעות טקסט ובעיקר הודעות טקסט מחברים ( text status updates ) ולכן מעכשיו אלו תעלנה בעדיפות גבוה יותר. זה בנוסף לשינוי שפייסבוק הכניסה למראה הודעות שיתוף-לינק (link-share) שהבחנתם בו בחודשים האחרונים. אז, מה זה אומר עבורך?

[ לקריאת הפוסט ]

"פייסבוק כבר לא בחינם"

פייסבוק כבר לא בחינם

האם עצרתם לרגע לבדוק אילו עסקים באמת מצליחים בפייסבוק? המצליחנים הם מומחי השיווק באינטרנט. אלו המוכרים לכם שרותי הקמה וניהול עמודים בפייסבוק, ניהול קמפיינים פרסומיים בפייסבוק וקורסים איך להצליח בן יום בפייסבוק. מנגד עומדים המותגים הגדולים, אף הם ב"מצליחנים", הם בעלי העמודים המנוהלים בתקציבים של עשרות אלפי שקלים בתוך סוכנויות המדיה ומשרדי הפרסום. כמה עסקים קטנים-בינוניים מצליחים בזירה זו בייחוד אם הם מנהלים עמוד לבד? בינך לביני, כמה זמן תוכל אתה להשקיע בעבור לימוד הנושא, גיבוש תוכנית אסטרטגית לניהול עמוד הפייסבוק, לגבש קריאטיב, לייצר תכנים ועוד…

[ לקריאת הפוסט ]

"גיוס עובדים בפייסבוק - Graph Search- חדש"

גיוס עובדים בפייסבוק – Graph Search- חדש

אם נבחן לעומק, פייסבוק בעצם אננה מאפשרת באמת "לחפש" מועמדים. בוודאי שלא כמו לינקדאין. פייסבוק שמחזיקה בבסיס הנתונים הגדול בעולם מבחינה חברתית, עד כה בעצם לא איפשרה חיפוש אקטיבי של מועמדים. מנוע החיפוש פשוט לא מתוחכם מספיק.

[ לקריאת הפוסט ]

"קבוצה בלינקדאין למול קבוצה בפייסבוק - מה כדאי?"

קבוצה בלינקדאין למול קבוצה בפייסבוק – מה כדאי?

קבוצה בלינקדאין למול קבוצה בפייסבוק. היכן כדאי לעסק או אדם הרוצה למתג עצמו לקחת חלק בכדי למקסם את הזמן העומד לרשותו ברשת החברתית. יתרונות וחסרונות של שניהם ומצגת על הקבוצות בלינקדאין.

[ לקריאת הפוסט ]

"קבוצות בפייסבוק - מי צריך ולמה?"

קבוצות בפייסבוק – מי צריך ולמה?

הפייסבוק, כידוע לכל, הינו הפלטפורמה החברתית הגדולה והמצליחה בעולם. רבות ומגוונות הן הסיבות להצלחתה כאשר אחת הבולטות בהן היא מגוון דרכי ההתקשרות שהפלטפורמה מאפשרת בין חבריה. אחת מדרכי ההתקשרות המקובלות ביותר בפייסבוק היא קבוצה (Group)

[ לקריאת הפוסט ]